Андрій Гайченко: Оптимізація органів ДВС це баланс між ефективністю і доступністю

В результаті запланованої у 2021 році оптимізації органів ДВС, до 30% відділів можуть бути приєднані, реорганізовані та злиті. Головними критеріями відбору будуть ефективність та збереження доступності органів ДВС для населення. Про це заступник міністра юстиції з питань виконавчої служби Андрій Гайченко заявив в інтерв’ю виданню «Юридична газета».

«Навіть якщо це 10 виконавчих проваджень на якийсь віддалений район, його жителі повинні мати можливість звернутися до виконавця. Ми хочемо встановити баланс, коли це буде не дуже далеко і досить ефективно», – заявив Андрій Гайченко.

Заступник міністра з питань виконавчої служби повідомив, що за результатами 2020 року рівень фактичного виконання виконавчих документів збільшився на 33% порівняно з 2019 р. «Враховуючи карантин та інші чинники, ми на третину збільшили рівень виконання. Це дуже багато, я не пам’ятаю, щоб колись були такі стрибки», – заявив Андрій Гайченко.

За його словами, досягти позитивних результатів вдалося завдяки «виходу ДВС в цифру» та ліквідації корупційних схем, як у ДВС, так і серед приватних виконавців.

Про зміни в роботи органів ДВС, плани щодо подальшої цифровізація процедур примусового виконання рішень та створення умов для розвитку професії приватного виконавця в інтерв’ю https://bit.ly/3shL95y.

Взято з сайту Міністерства юстиції України.

Мітки: Мітки