Альтернатива новій роботі – власна справа

Юлія Ференчак, скільки себе пам’ятає, завжди хотіла стати косметологом – дарувати клієнтам впевненість і красу.

добувши свого часу фах фармацевта та працюючи в аптеці, Юлія все ж таки мріяла про власну справу.

Жінка втратила роботу і по допомогу в працевлаштуванні звернулася до Мостиської районної філії Львівського ОЦЗ. Кар’єрний радник під час одного із візитів розказав про те, що служба зайнятості всіляко сприяє безробітним у започаткуванні бізнесу. Відтоді бажання самостійно господарювати лише утвердилося. Відвідавши тематичні семінари, радник скерував Юлію на навчання з основ підприємництва до Львівського центру професійно-технічного освіти ДСЗ. Далі Юлія  успішно презентувала обрану бізнес-ідею, окреслила перспективи розвитку та її прибутковість та захистила бізнес-план. 

«Якщо жінка прагне залишатися молодою і привабливою, моє завдання – зробити все, щоб допомогти їй зберегти вроду, – каже Юлія. – Дуже приємно, коли після косметичних процедур клієнтки почуваються щасливими».

Сьогодні молода бізнес-леді надає якісні послуги за доступними цінами не тільки місцевим жителям, а й приїжджим, завжди навчається чогось нового, ретельно відслідковує новинки в сфері косметології. На досягнутому не зупиняється: у її планах – розширити бізнес і залучити до роботи нових найманих працівників.

Якщо ви маєте оригінальну бізнес-ідею та бажання реалізувати її, зверніться до центру зайнятості, щоб отримати вичерпну інформацію щодо започаткування власної справи. Понеділок – легкий день для старту! Генеруйте бізнес-ідею, а з реалізацією неодмінно допоможе служба зайнятості. 

Взято з сайту Державного центру зайнятості.

Мітки: Мітки