Поради

Адвокат по розлученням: чому необхідно залучити адвоката

Найбільш цінним ресурсом сьогодення є час. Економія часу, дає Вам змогу замість певних рутинних процедур, вирішувати питання своєї сім'ї, свого добробуту, бути більше часу із своїми рідними, здобувати нові навички тощо. Розірвання шлюбу це завжди енергозатратний, емоційно виснажливий та юридично складний процес. Вирішення питань пов'язаних з розлученням вимагає відповідних юридичних знань, умінь та навиків. 

Досить часто, звертаючись самостійно за вирішенням даного питання, Ви потрапляєте у тенета бюрократії, у Вас постійно виникають питання, які не мають відповідей, і внаслідок цього, Ваше проблема або затягується в часі, або залишається невирішеною.

Помилковим є вважати, що достатнім для процесу розлучення є наявність зразків заяв у мережі Інтернет.

У кожній індивідуальній ситуації, заява має специфічний зміст. Неправильне складення заяви призводить до того, що відповідний документ залишається без руху, або і взагалі повертається. За період мого досвіду, особи звертались до мене після вищезазначених невдалих спроб, і жаліли про витрачений час та нерви.

Процес розлучення, не повинен бути самоціллю або процесом, заради якого варто жити чи витрачати свою енергію та час. Даний час можна витратити на інші важливі речі.

Звернувшись до адвоката, процес піде набагато швидше, адже із самого початку буде обраний раціональний підхід до вирішення питання розірвання шлюбу.

Щиро буду радий допомогти Вам з питань розлучення та інших суміжних процесів.

Також, прохання дивитися статтю: Яка різниця між збільшенням розміру аліментів та додатковими витратами на дитину 

Image

Контакти:

Графік роботи:

Понеділок-Субота, з 9:00-20:00