Про адвоката

Володимир Кістяник

Адвокат, який здійснює захист у кримінальних справах та представництво у сімейних спорах у місті Київ.

Про адвоката

Я, Володимир Кістяник є адвокатом, який здійснює захист у кримінальних справах та представництво у сімейних спорах. 
Мій досвід ґрунтується на тому, що я також є кандидатом юридичних наук та учасником національних та міжнародних громадських ініціатив. 

У своїй роботі, активно використовую багаторічні наукові надбання, які стосуються техніки судової аргументації. Методологія аргументування значно покращує якість надання правничої допомоги з метою задоволення інтересів клієнта у рамках визначених юридичних процесів.
Метою моєї діяльності як адвоката є реалізація принципу забезпечення найкращих інтересів клієнта. 
Від проблем, які виникають у сучасному світі не застрахований ніхто. Як наслідок, неприємна ситуація може трапитися з кожним. 
Як правило, фізичні та юридичні особи до мене звертаються, коли вони потрапляють у ситуації, які пов'язані з кримінальними справами або щодо проблем, які виникають у сфері сімейних правовідносин.
Звернувшись за правничою допомогою, Ви, насамперед, отримаєте детальний юридичний аналіз Вашої ситуації. Після цього, адвокат надасть варіанти розв'язання Вашого питання.
Звернення до адвоката на ранній стадії є аналогічним зверненню до лікаря. Ідентифікація проблеми на початковому етапі та розробка завчасної стратегії, дає можливість отримати кращий результат і заощадити кошти і час у майбутньому. Чим більш задавнена проблема, тим більше ресурсів для її вирішення, вона потребуватиме.
Інформація про адвоката у Єдиному реєстрі адвокатів України: 
https://erau.unba.org.ua/profile/77457

Інформація про захист наукової роботи адвоката щодо судової аргументації: 
https://ekmair.ukma.edu.ua/items/89d479c0-b9bb-4ad1-af77-1237083060ca
Image

Контакти:

Графік роботи:

Понеділок-Субота, з 9:00-20:00
консультація цілодобово