92% безробітних знайшли роботу після профнавчання, – дані за 7 місяців

За даними Державної служби зайнятості, протягом січня-липня 2021 року 57 тисяч безробітних проходили професійне навчання.

Найчастіше слухачі обирали професії перукаря, майстра манікюру, продавця продовольчих товарів. Важливо зазначити, що 92% слухачів після закінчення профнавчання працевлаштовуються за набутою спеціальністю. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року показник працевлаштування після навчання зріс майже на 4 відсотки.

Нагадаємо, що у структурі служби зайнятості є 11 центрів професійно-технічної освіти, що здійснюють професійне навчання безробітних за 95 робітничими професіями та багатьма напрямами курсів цільового призначення.

Строк навчання в ЦПТО залежить від професії (від місяця до року).

Враховуючи карантинні обмеження та з метою підвищення якості освітніх послуг, у Центрах профтехосвіти активно впроваджуються елементи технології дистанційного навчання та здійснюється розробка дистанційних курсів. Також активно впроваджуються в навчальний процес окремі елементи дуального навчання. Дуальна система передбачає поєднання освоєння теоретичного курсу навчального плану з проходженням професійно-практичної підготовки (виробничого навчання та виробничої практики) на підприємствах, які замовляють кадри і мають належні умови для організації практичного навчання.

Після закінчення навчання слухачам видається документ державного зразка про присвоєння відповідної кваліфікації. 

Як стати слухачем ЦПТО ДСЗ і що для цього потрібно? Читайте на сайті https://is.gd/mmu25t або ж зверніться в будь-який центр зайнятості по консультацію.

Взято з сайту Державної служби зайнятості.

Мітки: Мітки